Mokra 25, Błonie

Mokra 25, Błonie

Nieruchomość Description

Inwestycja realizowana przez spółkę celową GoldHouse Błonie Sp. z o.o.

Z przyjemnością prezentujemy inwestycję Mokra 25 w Błoniu, położoną zaledwie 30 kilometrów od Warszawy. Ta wyjątkowa inwestycja składać się będzie z dwunastu eleganckich szeregowców, usytuowanych w spokojnej i otoczonej zielenią części Błonia.

Nasze budynki wyróżniają się ciepłymi i subtelnymi kolorami elewacji, wzbogaconymi dużymi oknami, które zapewnią obfitą ilość naturalnego światła w każdym z domów.

Domy środkowe zostaną wyposażone w urocze ogródki o powierzchni około 40m2, natomiast te na skrajnych parcelach będą cieszyć się przestrzenią aż 120m2.

Każdy z naszych domów zapewni komfortowe warunki mieszkalne. Na parterze znajdować się będzie przestronny salon połączony z kuchnią, wiatrołap, łazienka oraz praktyczny schowek. Na piętrze z kolei zlokalizowane będą trzy niezależne sypialnie oraz dodatkowa łazienka.

Lokalizacja inwestycji gwarantuje dostęp do licznych udogodnień. W pobliżu znajduje się stacja PKP, a także różnorodne centra rekreacyjne, siłownie, place zabaw, przedszkola, żłobki, szkoły, restauracje oraz sklepy spożywcze.

Mokra 25 to idealne miejsce dla osób poszukujących harmonii między kameralnością a pełnym życiem, z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie blisko Warszawy.

W naszych domach dbamy o komfort i efektywność. Każdy z nich zostanie ogrzewany za pomocą pieca gazowego, który stanowi standardowe wyposażenie. Ponadto, w standardzie uwzględnione jest także przygotowanie instalacji, umożliwiające w przyszłości podłączenie instalacji fotowoltaicznej.

Zapraszamy do odkrycia naszej oferty i znalezienia swojego wymarzonego domu w Mokra 25 – miejscu, gdzie spokój i wygoda stają się rzeczywistością.

Nieruchomość Features

Propery Type
Bliźniak
Condition
Inwestycje w trakcie realizacji
ul. Legionów 5, Błonie
Nie
ul. Łowcza 9, Grodzisk
Nie
ul. Piaseczyńska 59, Warszawa
Nie
Ul. Piaskowa 31, Grodzisk Mazowiecki
Nie
ul. Pustelnicka 17, Warszawa
Nie
Ul. Warszawska 26, Błonie
Nie
Ul. Zabielska, Warszawa, BLIŹNIAK
Nie
Ul. Zabielska, Warszawa, SZEREGÓWKA
Nie

Publiczne Facilities

Lokalizacja

Podobne inwestycje

See All