ul. Zabielska, Warszawa, BLIŹNIAK

Nieruchomość Description

Ten dwulokalowy budynek jednorodzinny, potocznie nazywany bliźniakiem, to połączenie zawsze modnego, szlachetnego zestawienia bieli, koloru drewna i ciemnej ceramiki. Dużych rozmiarów działki dają niezliczoną ilość możliwości aranżacyjnych. Budynek ma ładne proporcje i wyważony kontrast bieli i czerni.

Inwestycja znajduje się na zacisznej ulicy, w bardzo dobrym miejscu komunikacyjnym, z wygodnym połączeniem do centrum Warszawy (Wał Miedzeszyński). W okolicy znajduje się niezliczona ilość sklepów przemysłowych i spożywczych, a także szkoła i przedszkole. Ponadto przy Wale Miedzeszyńskim znajdują się urokliwe miejsca spacerowe i ścieżki rowerowe.

W każdym budynku zaprojektowane są dwa miejsca parkingowe. Na parterze znajduje się praktyczny wiatrołap z miejscem na szafę i dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym. Okna przestronnego salonu z aneksem kuchennym (o powierzchni 40,61m2) wychodzą na taras i duży ogród. Obok kuchni znajduje się także wygodnych rozmiarów gabinet, a obok niego toaleta. Umiejscowienie dodatkowej toalety na parterze jest niezwykle wygodne przy wizytach gości – dzięki temu piętro pozostaje strefą prywatną.

Na pierwszym piętrze znajdują się dwie łazienki, trzy sypialnie oraz przestronna garderoba z miejscem na dużą szafę. Do największej sypialni przynależy balkon. Rozkład mieszkania jest idealny dla małżeństw, rodzin 2+1 i 2+2.

Inwestycja na ul. Zabielskiej będzie wymarzonym miejscem dla małżeństw i rodzin szukających spokojnej, ale także dobrze połączonej z centrum lokalizacji, a także dla młodych ludzi planujących założenie rodziny, dla których istotną sprawą jest jakość wykończenia, energooszczędność i trwałość budynku.

Co nas wyróżnia?

-> Budynki na płycie fundamentowej – dużo bardziej energooszczędna technologia niż fundamenty stosowane tradycyjnie.

-> Ocieplenie budynku styropianem szarym  – lepsze właściwości termoizolacyjne, niż przeważnie stosowany, tańszy, styropian biały.

-> Klinaryt pod oknami – to bloczek termoizolacyjny, który zapewnia odpowiednie parametry cieplne budynku, znacznie zmniejszając utratę ciepła, przez tzw. mostki cieplne.

-> Wentylacja mechaniczna z rekuperacją – pozwala na odzysk ciepła z powietrza wydostającego się z domu. (Tradycyjnie stosowana wentylacja grawitacyjna to tańsze rozwiązanie, ale powoduje duże straty ciepła w trakcie eksploatacji).

-> Wybudowany z Silki – wapienno-piaskowych bloków o wysokiej wytrzymałości i doskonałej izolacyjności akustycznej.

-> Ściany między-lokalowe z Silki C20 –  zapewniają jeszcze lepsze wyciszenie i właściwości akustyczne w budynku.

-> Brak części wspólnych – zamiast jednej bramy wjazdowej, jak ma to miejsce w wielu inwestycjach, każdy dom ma osobny wjazd i dwa indywidualne miejsca parkingowe.

Rzuty pięter

Nieruchomość Features

Propery Type
Bliźniak
Condition
Inwestycje w trakcie realizacji
ul. Legionów 5, Błonie
Nie
ul. Łowcza 9, Grodzisk
Nie
ul. Piaseczyńska 59, Warszawa
Nie
Ul. Piaskowa 31, Grodzisk Mazowiecki
Nie
ul. Pustelnicka 17, Warszawa
Nie
Ul. Warszawska 26, Błonie
Nie
Ul. Zabielska, Warszawa, BLIŹNIAK
Tak
Ul. Zabielska, Warszawa, SZEREGÓWKA
Nie

Publiczne Facilities

Lokalizacja

Podobne inwestycje

See All