ul. Łowcza 9, Grodzisk Mazowiecki

Nieruchomość Description

Inwestycja „Łowcza” w Grodzisku Mazowieckim to cztery trzykondygnacyjne budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. W kondygnacji poddasza znajdują się wyjątkowo duże lukarny, rozświetlające wnętrza. Elewacje charakteryzują przyjemne, pastelowe odcienie szarości i drewno.

Na parterze znajduje się garaż, korytarz, toaleta i salon z aneksem kuchennym. Na piętrze – trzy duże sypialnie, dwie łazienki i dwie loggie. Ponadto wiele możliwości aranżacyjnych daje dobrze doświetlone poddasze o powierzchni ponad 53 m2.

Inwestycja zlokalizowana jest w Grodzisku Mazowieckim, kameralnym mieście, które posiada dogodne połączenia drogowe z Warszawą, Żyrardowem i Błoniem. Przez Grodzisk przebiega też Warszawska Kolej Dojazdowa (WKD). Znajduje się tam też Ośrodek Kultury, kino, urokliwy teren rekreacyjno-sportowy „Stawy Walczewskiego”, park hrabiów Skarbków, park „Stawy Goliana”, oraz zabytkowe, historyczne wille, ponadto wiele szlaków rowerowych, baseny i parki wodne.

Grodzisk Mazowiecki to dobrze rozwinięte, charakteryzujące się szeroką ofertą kulturową, edukacyjną i rekreacyjną miasto, które stanowi idealne miejsce dla rodzin.

***

Nieruchomość Features

Propery Type
Bliźniak
Condition
Inwestycje zrealizowane
ul. Legionów 5, Błonie
Nie
ul. Łowcza 9, Grodzisk
Tak
ul. Piaseczyńska 59, Warszawa
Nie
Ul. Piaskowa 31, Grodzisk Mazowiecki
Nie
ul. Pustelnicka 17, Warszawa
Nie
Ul. Warszawska 26, Błonie
Nie
Ul. Zabielska, Warszawa, BLIŹNIAK
Nie
Ul. Zabielska, Warszawa, SZEREGÓWKA
Nie

Publiczne Facilities

Lokalizacja

Podobne inwestycje

See All