ul. Warszawska 26, Błonie

Nieruchomość Description

Inwestycja realizowana przez spółkę celową Nova Warszawska 26 Sp. z o.o.

Inwestycja „Warszawska 26” to kameralna, dwupiętrowa kamienica z garażem podziemnym. Cztery nowoczesne budynki stylem nawiązują do historycznej zabudowy w centrum miasta. Unikatowy klimat nadają im spadziste dachy i zastosowanie cegły. Duże portfenetry i wysokie okna sprawiają, że mieszkania są jasne i dobrze doświetlone. Bardzo wygodne, przestronne loggie będą idealnym miejscem na wypoczynek. Inwestycja w Błoniu to zgrabne połączenie tradycji z nowoczesnością.

W stylowych budynkach znajdują się 34 mieszkania o szerokim wachlarzu metraży od 28,64 m2 do 84,52 m2, w związku z czym każdy będzie mógł znaleźć mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb. Dodatkowo każdy z budynków będzie posiadał lokal usługowy.

Inwestycja znajduje się około 30 kilometrów od Warszawy, w zadbanej i zielonej okolicy, niedaleko parku „Bajka”. W pobliżu znajdują się rozmaite ośrodki rekreacyjne: Centrum Sportu i Rekreacji, siłownia i plac zabaw; dwa przedszkola, żłobek i szkoła, restauracje, a także rozmaite sklepy spożywcze. Kamienica znajduje się blisko centrum miasta i obok pięknego, historycznego rynku z XIII-wiecznym ratuszem.

Inwestycja na ul. Warszawskiej 26 w Błoniu będzie idealna dla osób, które poszukują lokalu w kameralnym, stylowym i niewysokim budynku, swoją architekturą przywodzącym na myśl klimatyczną kamienicę w nowoczesnym wydaniu.

Terminy:

Rozpoczęcie budowy: sierpień 2023 r.

Zakończenie: grudzień 2024 r.

Rzuty pięter

Nieruchomość Features

Propery Type
Kamienica
Condition
Inwestycje w trakcie realizacji
ul. Legionów 5, Błonie
Nie
ul. Łowcza 9, Grodzisk
Nie
ul. Piaseczyńska 59, Warszawa
Nie
Ul. Piaskowa 31, Grodzisk Mazowiecki
Nie
ul. Pustelnicka 17, Warszawa
Nie
Ul. Warszawska 26, Błonie
Tak
Ul. Zabielska, Warszawa, BLIŹNIAK
Nie
Ul. Zabielska, Warszawa, SZEREGÓWKA
Nie

Publiczne Facilities

Lokalizacja

Podobne inwestycje

See All