ul. Zabielska, Warszawa, SZEREGÓWKA

Nieruchomość Description

Ten luksusowy budynek, składający się z czterech lokali w zabudowie szeregowej, to połączenie prostoty i elegancji przy użyciu naturalnych materiałów – drewna i płytki klinkierowej. Wygodny i praktyczny podcień nad drzwiami wejściowymi ochroni przed deszczem.  Budynek wyróżniają wyraziste pasy ze zróżnicowanych, szlachetnych materiałów elewacyjnych: antracytowa licówka, drewniana okładzina elewacyjna, szlachetny tynk. Duży ogródek daje niezliczoną ilość możliwości aranżacyjnych.

Na parterze praktyczny wiatrołap prowadzi do obszernego salonu z aneksem kuchennym. Znajdziemy tam też wygodną toaletę. Na pierwszym piętrze znajduje się łazienka oraz trzy pokoje, w tym przestronna sypialnia z wyjściem na ogromny, prawie dziesięciometrowy balkon.

Budynek znajduje się na zacisznej ulicy, w dobrze skomunikowanej z centrum Warszawy części miasta (Wał Miedzeszyński). W okolicy znajduje się niezliczona ilość sklepów przemysłowych i spożywczych, a także szkoła i przedszkole.

Inwestycja na ul. Zabielskiej będzie miejscem idealnym dla młodych małżeństw z dziećmi lub osób planujących założenie rodziny, szukających zacisznej, ale także dobrze połączonej z centrum lokalizacji.

Rzuty pięter

Nieruchomość Features

Propery Type
Szeregówka
Condition
Inwestycje w trakcie realizacji
ul. Legionów 5, Błonie
Nie
ul. Łowcza 9, Grodzisk
Nie
ul. Piaseczyńska 59, Warszawa
Nie
Ul. Piaskowa 31, Grodzisk Mazowiecki
Nie
ul. Pustelnicka 17, Warszawa
Nie
Ul. Warszawska 26, Błonie
Nie
Ul. Zabielska, Warszawa, BLIŹNIAK
Nie
Ul. Zabielska, Warszawa, SZEREGÓWKA
Tak

Publiczne Facilities

Lokalizacja

Podobne inwestycje

See All