ul. Pustelnicka 17, Warszawa

ul. Pustelnicka 17, Warszawa

Nieruchomość Description

Inwestycja na ulicy Pustelnickiej 17 w Warszawie to unikatowy projekt rewitalizacji i przebudowy kamienicy z 1938 r. Budynek po nadbudowaniu dwóch kondygnacji będzie trzypiętrowym, wielorodzinnym domem mieszkalnym o pięknej, przedwojennej architekturze. Projektowana nadbudowa nawiązuje do oryginalnego lica elewacji, zachowując urokliwą, historyczną linię przedwojennego gzymsu.

W kamienicy znajduję się 12 nowoczesnych mieszkań — cztery kawalerki o metrażach ok. 24,06m2 – 31,45m2, cztery mieszkania o metrażach ok. 33 m2 (sypialnia, salon z aneksem kuchennym i łazienka) oraz cztery lokale 3-pokojowe o metrażu ok. 59,26m2 – 61,8 m2 składające się salonu z aneksem, dwóch sypialni, łazienki i dodatkowej toalety — każde z charakterystycznym dla architektury przedwojennej, wysokim stropem.

Budynek znajduje się w zacisznej części Warszawy z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym do centrum miasta. W okolicy znajduje się centrum handlowe Atrium Promenada oraz wiele innych marketów przemysłowych i spożywczych. Ponadto basen i rozmaite centra medyczne. W sąsiedztwie kamienicy znajduje się także urokliwy park Płk. Jana Szypowskiego „Leśnika”.

Kamienica będzie idealnym miejscem dla osób gustujących w nowoczesnych wnętrzach, a przy tym pięknej, przedwojennej architekturze i klasycznym, stylowym wykończeniu.

Rzuty pięter

Nieruchomość Features

Propery Type
Kamienica
Condition
Inwestycje planowane
ul. Legionów 5, Błonie
Nie
ul. Łowcza 9, Grodzisk
Nie
ul. Piaseczyńska 59, Warszawa
Nie
Ul. Piaskowa 31, Grodzisk Mazowiecki
Nie
ul. Pustelnicka 17, Warszawa
Tak
Ul. Warszawska 26, Błonie
Nie
Ul. Zabielska, Warszawa, BLIŹNIAK
Nie
Ul. Zabielska, Warszawa, SZEREGÓWKA
Nie

Publiczne Facilities

Lokalizacja

Podobne inwestycje

See All