ul. Legionów 5, Błonie

ul. Legionów 5, Błonie

Nieruchomość Description

Legionów 5 w Błoniu to znajdująca się 30 kilometrów od Warszawy inwestycja, na którą składać się będą cztery budynki jednorodzinne – dwulokalowe, w zabudowie szeregowej. Budynek wyróżniają ciepłe, słoneczne kolory elewacji, duże okna i wielkie, urokliwe tarasy.

Mieszkania na parterze składają się z trzech wygodnych pokoi, dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki, toalety i spiżarni lub garderoby. Duża sypialnia i salon wychodzą na przestronny ogródek.

Mieszkania na piętrze składają się z trzech pokoi, dużego salonu z aneksem kuchennym łazienki i toalety z miejscem na pralkę. Ponadto posiadają wychodzący na stronę ogrodu balkon, a także, dające szerokie możliwości aranżacyjne, dwa wyjątkowe tarasy o łącznej powierzchni ponad 30 m2.

Inwestycja znajduje się w zadbanej i zielonej okolicy, niedaleko parku „Bajka”. W pobliżu znajdują się wszelkie możliwe udogodnienia: kilka ośrodków rekreacyjnych: Centrum Sportu i Rekreacji, siłownia i plac zabaw; dwa przedszkola, żłobek i szkoła, restauracje, a także liczne sklepy spożywcze.

Inwestycja „Legionów 5” będzie idealnym miejscem dla osób, które pragną mieszkać w kameralnym, ale jednocześnie pełnym życia miejscu niedaleko Warszawy.

Nieruchomość Features

Propery Type
Szeregówka
Condition
Inwestycje zrealizowane
ul. Legionów 5, Błonie
Tak
ul. Łowcza 9, Grodzisk
Nie
ul. Piaseczyńska 59, Warszawa
Nie
Ul. Piaskowa 31, Grodzisk Mazowiecki
Nie
ul. Pustelnicka 17, Warszawa
Nie
Ul. Warszawska 26, Błonie
Nie
Ul. Zabielska, Warszawa, BLIŹNIAK
Nie
Ul. Zabielska, Warszawa, SZEREGÓWKA
Nie

Publiczne Facilities

Lokalizacja

Podobne inwestycje

See All